Logo

Se izdava vikendica na Ravna Reka- Pehcevo

Број на оглас: 733710 | Објавен на: 28.11.2020, 08:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Се издава викендица на 10км од Пехчево и 20 км од Берово, во близина на изворот на река Брегалница. Опколена е со прекрасна борова и букова шума, во близина се наоѓаат спортски терени, пешачки патеки и познатите Пехчевски водопади, прекрасно место за спорт, одмор и рекреација.


 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 Jovanco Medarski

Потврден огласувач