Logo

SKOPJE-PRISTINA(AIRPORT) Transport -Transfer

Број на оглас: 733929 | Објавен на: 21.07.2017, 18:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 55 €
Цената е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Предмети за патување

Вид на оглас: Се продава


prevoz Skopje-Pristhina (airport) ...nosenje i precekuvanje na patnici...
cenata e 55 evra...osigurani patnici...legalno taxi vozilo...
Skopje-Prishtina airport
Skopje-Solun (Tessaloniki airport)
Skopje-Sofia airport
Skopje-Beograd airport
kont tel
070 756 179
077 734 761

 goce benz stamenkov

Потврден огласувач