Logo

UDRENI I NEISPRAVNI VOZILA AKO GI PRODAVATE JAVETE SE

Број на оглас: 736840 | Објавен на: 23.05.2020, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


KUPUVAME UDRENI NE ISPRAVNI VOZILA JAVETE SE KE SE DOGOVORIME
TEL>071/273-2633
076/273-263
078/273-263

 ZLATKO

Потврден огласувач