Logo

PEUGEOT 206 !! 1600cc !! 110ks !! 2001g !!

Број на оглас: 739698 | Објавен на: 18.02.2018, 14:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Цена: 2.100 €
2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava garazirano pezo 206 sportsko so full oprema,
i nov atestiran plin.
golem servis
so novi gumi
smenete predni diskovi i plocki
za zamena e dr cena
registrirana

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач