Logo

kuka vo centar ekstra cena za plakanje vo kes

Број на оглас: 742429 | Објавен на: 15.07.2019, 00:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Kiro spandjov

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kuka so 2 dukani od koi edniot e 27m2 i kompletno renoviran so granitni plocki na podot,gletovani sidovi i nov izlog od pvc so termopan staklo.vtoriot dukan e45m2 na nego e smenet samo izlogot so pvc i termopan staklo kukata se naoga na samo 200 metri od gradskiot plostad na glavna ulica.del od kukata e renoviran,mozna zamena.za stan. so vasa doplata

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Laze

Потврден огласувач