Logo

продавам делови за форд

Број на оглас: 744553 | Објавен на: 30.03.2020, 21:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 123.456.789 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ПРОДАВАМ ДЕЛОВИ ЗА СЕКАКОВ ВИД НА FORD
(escort, fiesta, curier, mondeo, tranzit, sierra, fusion, focus и други).

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 zlatko

Потврден огласувач