Logo

Чистење од вируси, Поправка на компјутери + Секакви програми

Број на оглас: 7486 | Објавен на: 28.04.2018, 23:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервис за Компјутери

Вид на оглас: Се продава


Вршиме Чистење од ВИРУСИ, ЦРВИ, ТРОЈАНЦИ и секакви други непожелни програми од вашиот компјутер или може доколку вие сакате преинсталација на компјутерот со каков сакате оперативен систем XP, Vista, Win 7 , a со ова добивате бесплатно лиценциран анти вирус comodo internet security - најдобар и најбрз анти вирус

Цени за преинсталација
Преинсталација на статичен компјутер со Windows XP, VISTA, Win7 КОМПЛЕТ (Winrar, winzip; Плеери за музика и гледање филмови, AdobeReader, Microsoft Office 2003, 2007, 2010, програми за интернет и се со е потребно за него) - 300ден

Преинсталација на Лаптоп со Windows XP, VISTA, Win7 КОМПЛЕТ (Winrar, winzip; Плеери за музика и гледање филмови, AdobeReader, Microsoft Office 2003, 2007, 2010, програми за интернет и се со е потребно за него) - 400ден

Преинсталација на лаптоп и десктоп компјутер со Windows 8 Комплет е 500 денари

(Доколку немате цедина со драјвери или драјвери снимени за вашиот компјутер се доплаќа уште 100денари) - Ова плаќање е само еднаш доколку доаѓаме кај вас за првпат, но ако и понатаму ние го одржуваме и го преинсталираме компјутерот ова не се плаќа!


САМО ЗА Прилеп и околината (Доаѓаме на лице место)
тел: 076/60-40-25

 Гоце (претпријатие)

Потврден огласувач