Logo

Системи за видео надзор

Број на оглас: 749948 | Објавен на: 18.09.2017, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Аналог / Останато

Вид на оглас: Се продава


Најдобра заштита на вашиот имот од кражби ќе добиете во најдобрата компанија за Безбедносни системи АМТ Компјутери, која ви нуди производи со врвен квалитет, DVR уреди од познатиот бренд FUHO, Geovision DVR картици за на компјутер, USB DVR, квалитетни камери со Sony и Sharp chipset, сето тоа со наша монтажа, на било која локација низ Македонија. АМТ ви нуди видео надзор на секакви објекти, можност за неограничено снимање на вашиот компјутер или снимач по ваш избор. Можност за преглед преку интернет. Најразлични можности со голем избор на модели на видео камери и снимачи. Обезбедете додека не е доцна!

Побарајте не во нашиот продажен салон на ул.Страшо Пинџур 11- до Министерство за социјални грижи или обратете се на некој од нашите контакт сервиси:
070/965-396 02/6121409 или e-mail: prodаzba@amt.com.mk или посетете ги нашите веб портали: www.amt.com.mk и www.paradox.com.mk

 AMT

Потврден огласувач