Logo

Apartmani VINCE - vednas do zicarnicata

Број на оглас: 7662 | Објавен на: 29.11.2020, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 90 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Издаваме три нови апартмани, веднаш до жичарницата. Два апартмани се со три кревети и еден со четири кревети. Апартманите располагаат со сопствена кујна (комплетно опремена), сопствено купатило, фен, пегла, кабелска ТВ и Wi-Fi интернет, сопствен паркинг. Греењето е на струја. Цена по договор. Повелете, Ве очекуваме.


www.vinceapartmani.com.mk

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Ѓоко

Потврден огласувач