Logo

Procesori za laptop

Број на оглас: 784235 | Објавен на: 10.10.2017, 09:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Компјутери / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Intel процесори:
Intel M Processor 370 / 380 / 540 / 560 / 575
Intel® Core™ Duo T2050
Intel® Core™ Duo T2350
Intel® Core™ Duo T3200
Intel® Core™2 Duo T5550
Intel® Core™2 Duo T5750
Intel® Core™2 Duo T7400
Intel® Core™2 Duo P7450
Intel® Core™2 Duo T7500
Intel® Core™2 Duo P8700
Intel® Celeron® B800 (2M Cache, 1.50 GHz) - Socket G2 Sandy Bridge
Intel® Core™ i3-2330M (3M Cache, 2.20 GHz) - Socket G2 / rPGA988B Sandy Bridge
AMD procesori:
AMD Turion 64 X2 Mobile technology TL-50
AMD Turion 64 X2 Mobile technology TL-58
AMD Turion 64 X2 Mobile technology TL-60
Athlon II Dual-Core AMM300DB022GQ

Имаме и други процесори, како за понови така и за постари лаптоп компјутери. Цена по договор!
Достава низ цела Македонија!
e-mail: cyber_petar@yahoo.com
viber: 076476017

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Петар

Потврден огласувач