Logo

DETSKI PAPUCI GRUBIN

Број на оглас: 786960 | Објавен на: 21.10.2018, 20:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Папучи

Големина: 32

Боја: Темно сива

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi detski papuci GRUBIN anatomski ortopedski br.32

 Marjan

Потврден огласувач