Logo

klipovi i kariki za cz jawa

Број на оглас: 797815 | Објавен на: 13.08.2019, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 30 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Резервни делови за мотори

Вид на оглас: Се продава


novi

delovi za postarite motori
klipovi
kariki /.
za cz 175
jawa 350 i dr..... l 52 l 58 l 65 58,25 58,50 i drugi stator za java 350 i 175 mozi i samo kariki

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  zvonimir

Потврден огласувач