Logo

VW Polo Classic 1.9SDI

Број на оглас: 809584 | Објавен на: 01.10.2018, 16:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Motor so bos pumpa za VW Polo Classic 1.9SDI

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач