Logo

Намалени цени на системи за видео надзор

Број на оглас: 814968 | Објавен на: 27.09.2018, 22:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Аналог / Останато

Вид на оглас: Се продава


АМТ секогаш се грижи за вашата безбедност. Најдобра заштита од секакви видови на кражби ќе добиете во најдобрата компанија за безбедносни системи која ви нуди производи со врвен квалитет, DVR уреди од познатиот бренд FUHO, квалитетни камери со Sony и Sharp chipset сето тоа со наша монтажа, на било која локација низ Македонија.

За повеќе информации побарајте не во нашиот продажен салон на ул. Страшо Пинџур 11 - до Министерство за социјални грижи- Скопје или обратете се преку нашите контакт сервиси :
Web portali : www.amt.com.mk / www.amt.com.mk
E-mail : prodazba@amt.com.mk
Фиксен : 02 6121409
Мобилен : 070 965-396

 AMT

Потврден огласувач