Logo

Продавам 2 клупи и маса

Број на оглас: 841035 | Објавен на: 18.10.2017, 14:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


Продавам 2 клупи и маса.

КОНТАКТ 075 828 603

 Скопје

Прати Е-Маил

 majstor

Потврден огласувач