1 / 2
LEXIA 3 PEUGEOT + CITROEN AVTODIJAGNOSTIKA , AUTO
По Договор
16.05.2022 10:28

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Profesionalen Уред за дијагностика кај Цитроен и Пежо возила.За разлика од другите универзален автомобилски скенер алатки кои само читаат грешки-кодови, овој софтвер ги врши речиси сите функции како и оригиналот дилер во сервисот на Цитроен и Пежо возилата. Нашиот дијагностички интерфејс содржи К-Линија multiplexor, CAN-BUS интерфејси и SAE J1850 автобус (иPWM и VPW).!Функции: Читa идентификација,читa грешни кодови и ги брише,авто скенирање , акутатор тест и др.

- GARANCIJA
- Prvoklasen ured
- PODRSKA VO SEKOE VREME
- Prvi vo Makedonija i posiroko , i poveke od 10 godini so vas....
- posetete ne na www.avtodijagnostika.com

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Поправка инструкции, Книги

Се продава од:

www.avtodijagnostika.mk
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

DIGIPROG 3 FULL SET Avtodijagnostika Auto

0 МКД

Autodijagnostika MPPS v.13 Chiptuning Avto

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам