Logo

Mercedes E-220CDI (W211) senzor

Број на оглас: 847583 | Објавен на: 28.03.2020, 23:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E-220CDI

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 2.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


prodavam senzor za E-220 CDI od 2002-2006god. nov ne staven, po greska mi e donesen.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач