Logo

Лулашки

Број на оглас: 852035 | Објавен на: 16.10.2016, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


Продавам и изработувам лулашки за вашиот двор,тераси и др

КОНТАКТ 075-828 603

 majstor

Потврден огласувач