Logo

Kalapi za vestacki kamen

Број на оглас: 852552 | Објавен на: 18.04.2019, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 viluskar

Потврден огласувач