Logo

*** IZDAVAM APARTMANI VO KRUSHEVO !!! ***

Број на оглас: 857024 | Објавен на: 11.01.2018, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 60 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Издавам соби во Крушево со посебен влез, купатило, кабловска TV и загревање. Одлично место за одмор, спорт, рекреација и чист воздух.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Taki

Потврден огласувач