Logo

IZDAVAM APARTMANI VO KRUSHEVO

Број на оглас: 857370 | Објавен на: 23.09.2020, 19:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 60 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Издавам апартмани во Крушево со посебен влез, купатило, кабловска TV и загревање. Одлично место за одмор, спорт, рекреација и чист воздух.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Taki

Потврден огласувач