Logo

Apartman vo Ohrid DELUX

Број на оглас: 864218 | Објавен на: 28.06.2017, 12:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 67 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Цена: 10 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Apartmanot e rezerviran za cela godina....


070 960 996
Izdavam dvosoben stan (66 kvadrati so dnevna,spalna,kujna i toalet)vo centarot na Ohrid do Maxi D marketot. Kompletno opremen!
Udobno smestuvanje za familijarni lugje.
 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Shigaraki

Потврден огласувач