Logo

Се издава апартман во Љубаништа-Охрид

Број на оглас: 866185 | Објавен на: 20.08.2019, 08:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 20 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Се издава апартман во Љубаништа-Охрид, на главниот пат наспроти продавницата. Апартманот во кој можат да се сместат 5 особи е комплетно опремен со кујна, прибор за јадење, фрижидер, ТВ и WC. Има сопствен паркинг.

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Goko

Потврден огласувач