Logo

Изработка на дрвени масивни скали

Број на оглас: 866313 | Објавен на: 11.09.2017, 12:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Изработувам дрвени масивни скали во најразлични форми и од најразлични материјали.
Контакт:070/275-241

Огласи од: OGLASNIK

OGLASNIK

Ул.Б.Б-Скопје
Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје

Прати Е-Маил

 OGLASNIK

Потврден огласувач