Logo

Sobi Kuzmanoski

Број на оглас: 867649 | Објавен на: 24.04.2017, 16:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7 € Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Сецијална понуда за фирми!
Издавам соби со сопствени купатила.
Секоја соба има тераса, парно греење, TV и WI-FI.
Има и мини кујна копмплено опремена и е заедничка за две соби.
Куќата се наоѓа на ул. Никола Карев 13 и до центарот на градот се стигнува за 10 минути пешачење.
Телефони за контакт 00 389 71 231 554 или 00 389 75 453 097.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Sobi Kuzmanoski

Потврден огласувач