Logo

Екстра сместување во Охрид

Број на оглас: 867825 | Објавен на: 09.05.2018, 12:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 250 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Почитувани, издавам апармани,студиа и соби во Охрид во зависност од потребите на гостите, кај градската болница.
Опремени се засебни купатила, кујни, тв , интернет, балкони, приватен паркинг простор.
Објектот располага и со прекрасно дворно место за одмор и релаксирање.

Резервации на телефоните:
078 698 721
046 261 406


Резервации на бројот:
078 698 721
075 558 516
046 261 406

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач