Logo

venecijanki , variolajt zavesi , drveni venecijanki

Број на оглас: 876898 | Објавен на: 22.05.2018, 14:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


продажба и монтажа на венецинери и вариолајт завеси по најполовни цени и услови , избор od nad 50 бои и дезени брза услуга и без скриени трошоци .

aluminski venecijaneri 16 mnm 25 mm
drveni venecijaneri 25 mm 50 mm
printani venicijaneri 16 mm 25 mm
variolajt zavesi obicno otvoranje i teatar otvoranje mnogi izbor na platna vo razni boi
PVC variolajt zavesi mnogu boii i dezeni
venecijaneri venecijanki variolajt

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Decoart Bitola

Потврден огласувач