Logo

СЕРВИСИРАЊЕ НА АПАРАТИ ЗА ДОМАКИНСНСТВО

Број на оглас: 877116 | Објавен на: 28.02.2017, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервиси за Бела техника

Вид на оглас: Се продава


Поправка на фрижидери,маш.за перење,ел.шпорети,бојлери,термо печки идр.апарати

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 Рауф

Потврден огласувач