Logo

Xbox Live Gold Картички 1, 3 и 12 месеци Online Xbox 360

Број на оглас: 878415 | Објавен на: 26.01.2019, 16:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / XBOX игри

Вид на оглас: Се продава


Продавам Xbox Live Gold Prepaid картички од 12 месеци кои што се користат за играње online (multiplayer) на Xbox 360 или Xbox One. Исто така секој месец добивате бесплатни игри.

Останати се само картички за 12 месеци.

За 24 (2х12 месеци), или повеќе, цената е 3300 по картица.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Ert

Потврден огласувач