Logo

Transport na vozila i plovni objekti vo cela Evropa

Број на оглас: 878915 | Објавен на: 10.01.2019, 09:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


Transport na vozila i plovni objekti vo cela Evropa!

- transport na avtomobili, mali i pogolemi kombinja i mali kamioni
- transport na camci so prikolki i bez prikolki
- transport na camci i jahti so ne-standardni dimenzii
kontakt: Mile 070 228 608; Toni 070 330 633

Огласи од: Skenderovski

Skenderovski

Servis Skenderovski, Servisna Zona jug-reon 40, Skopje
Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Skenderovski

Потврден огласувач