Logo

POJACALO ZA VO KOLA 1000W

Број на оглас: 900491 | Објавен на: 09.12.2018, 09:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Појачало

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dve glemi 70cm, 1000w pojacala - Magnat clasic 1000

! ! ! MOZNA E ZAMENA POVELETE PONUDETE ! ! !

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 nikolce

Потврден огласувач