Logo

Se prodava kukja

Број на оглас: 902998 | Објавен на: 11.03.2019, 19:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 100 m²

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja na ulica 130 vo Ohrid ,200 m2 stamben prostor,100m2 dvorno mesto i 170 m2 bavca
tel za kontakt 076 481 573 Krste

 ILCE