Logo

Продаваме камиони

Број на оглас: 905274 | Објавен на: 20.07.2019, 12:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Продаваме камион Сканиа ЕУРО5, 2007год, на Бугарски таблици со 50% учество, a другото на отплата со работа и обезбедена работа во Европа.
Камионот е во одлична состојба
За подетални информации на телефон. 071 340 082.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Транспортна фирма

Потврден огласувач