Logo

Ibrici,gezvinja,vazni i dr.

Број на оглас: 905853 | Објавен на: 22.06.2018, 12:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


izrabotuvam sekakvi predmeti od bakar i mesing

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Санде Мојчески

Потврден огласувач