Logo

kazani

Број на оглас: 906883 | Објавен на: 20.11.2020, 14:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


izrabotuvam kazani za rakija i drugi predmeti od bakar i mesing

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Санде Мојчески

Потврден огласувач