Logo

Странична ногара YAMAHA JOG R 50 (NEW JOG)

Број на оглас: 919664 | Објавен на: 11.05.2019, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.100 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Делови за каросерија

Вид на оглас: Се продава


Странична ногара, Side stand YAMAHA Jog R 50 2003-2014 (NEW JOG)
RMS 121630440 Made in Italy

Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VIBER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
info@motoparts.com.mk
www.motoparts.com.mk

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС