Logo

Prodavam korija 4350 m2

Број на оглас: 925804 | Објавен на: 24.04.2019, 18:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4350 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam kurija 4350 m2,lokacija- zletovska brana na samo 500 metra od branata.moze i zamena za kola, motor javete se ke se dogovoreme

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 pane