Logo

JOHN DEERE 2O 30 I INDUSTRISKA KORPA ORGINAL

Број на оглас: 928397 | Објавен на: 02.08.2020, 07:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


TRAKTOROT E VO ODLICNA SOSTOJBA SO ORGINAL KORPA I TOA INDUSTRISKA JOHN DEERE MOZE I ODELENO SAMO TRAKTOROT .

 xxx

Потврден огласувач