Logo

Lanci za sneg

Број на оглас: 934335 | Објавен на: 18.02.2019, 09:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Ланци за снег за тешки теретни возила и комбиња. Лесни за употреба, квалитетни со одлични цени. Комплетот се состои од два обрачи и 18 ланци, по 9 ланци на еден обрач.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Perica (претпријатие)

Потврден огласувач