Logo

!!!Najdobar i najeftin servis za kompjuteri !!!

Број на оглас: 936407 | Објавен на: 16.06.2018, 12:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Почитувани
Ви нудиме најбрза, најефтина и најдобра услуга кога станува збор за сервисирање на вашите компјутери!!!
Покрај сервис ,нудиме и:
1.инсталација на сите видови опреративни системи Windows .
2.Инсталација на останат софтвер за компјутери.
3.Реставрација на стари компјутери(Чистење , тестирање , појачување на перформанси итн.)
4.Спасување на податоци од хард дискови.
Ви стоиме на располагање 24/7
Повелете уверете се во нашиот квалитет по кој се разликуваме од останатите !!!

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Krasimir Terziski

Потврден огласувач