Logo

Продажба на косачки

Број на оглас: 942727 | Објавен на: 30.06.2020, 07:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Продажба на ротациони косачки 135 и 165 како и косачки за овоштарници паркови.
1. Шиф.61 Косачка Илмер работен зафат 215см
2. Шиф.1816 Косачка Илмер работен зафат 260см
3. Шиф.122 Косачка Илмер работен зафат 175 см
4. Шиф.1814 Косачка Илмер работен зафат 180см
5. Шиф.1825 Косачка Илмер работен зафат 200см
6. Шиф.60 Косачка Илмер работен зафат 200см
7. Шиф.1815 Косачка Илмер работен зафат 250см

9. Шиф.1820 Косачка Илмер работен зафат 280см
10. Шиф.1053 Косачка Илмер работен зафат 300см
11. Шиф.67 Косачка Илмер работен зафат 230см
12. Шиф.1267 Косачка Марк работен зафат 210см
13. Шиф.1268 Косачка овоштарска работен зафат 185см
14. Шиф.1818 Косачка Псенер работен зафат 165см
15. Шиф.124 Косачка Псенер работен зафат 170см
16. Шиф.1817 Косачка Фишер работен зафат 160см
17. Шиф 1821 Косачка Фишер работен зафат 170см
18. Шиф.126 Косачка Фишер работен зафат 160см

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Бајка Компани

Потврден огласувач