Logo

СЕ ИЗДАВА КУЌА

Број на оглас: 943045 | Објавен на: 06.08.2018, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 50 m²

Дворна површина: 50m2 m²

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава куќа со посебен влез, во близина на центарот на градот.

 Гевгелија

Прати Е-Маил

 zoran