Logo

LASER CNC ENGRAVER

Број на оглас: 950218 | Објавен на: 18.02.2018, 08:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


500 X 300 rabotna povrsina 60W laser tuba

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 boro

Потврден огласувач