Logo

POLOVNA STOLARIJA

Број на оглас: 964505 | Објавен на: 02.06.2018, 09:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


edno krilna vrata 200x205cm.-3000 den.
balkonska vrata termopan 88x210cm -7000 den
sobna vrata 90x200cm -1000den
vrata 70x200 -500den
prozor duplo staklo kipac 110x90cm -2000den dva broja
prozor duplo staklo kipac 95x80cm -2000den
stolarijata ima i venecijan

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 straso

Потврден огласувач