Logo

klucar kodirani klucevi dalecinska

Број на оглас: 970880 | Објавен на: 27.12.2018, 11:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Авто-мото сервиси

Вид на оглас: Се продава


Кодирање на клучеви и оригинални далечинска за сите автомобили, моторцикли и камиони. Исклучување на расипан имобилајзер, спарување на моторен компјутер со имобилајзер. Одклучување на заклучени возила без оштетување, изработка на клуч по кодна карта или брава. Поправка на брави, промена на механичката комбинација на бравите, бришење на изгубените клучеви од меморијата на возилото, поправка на оштетени далечинска и промена на искршени кутии на далечинска и други клучарски услуги.
Имаме најголема лагер листа на оригинални клучеви и далечинска. Изработка за 30 мин.
кodiran кluc klucar avto kluc dalecinsko кодиран клуч клучар авто клуч kodirani klucevi кодирни клучеви далечинско клучови Kodiran kluc

 Majstor Miki

Потврден огласувач