Logo

RAKETKA ZA LADA

Број на оглас: 972605 | Објавен на: 18.05.2017, 16:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: riva

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


RAKETKA ZA LADA KOMPLETNA NOVA/PRAKAM PO KARGO

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 straso

Потврден огласувач