Logo

TEZGA

Број на оглас: 972618 | Објавен на: 04.01.2019, 17:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


PAZARDZISKA TEZGA MONTAZNA JAKA I FUNKCIONALNASO DIMENZII1X3METRI

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 straso

Потврден огласувач