Logo

Baterija Батерија za Lenovo G580

Број на оглас: 975797 | Објавен на: 19.02.2018, 15:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mnogu malku upotrebuvani i novi originalni baterii za lenovo IdeaPad model G500/G505; G580/G585 - 1500 denari, nova 2500 denari.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач