Logo

ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ, БЕЗ ДОКУМЕНТИ ИЛИ НЕИСПРАВНИ

Број на оглас: 977157 | Објавен на: 30.03.2020, 21:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ, БЕЗ ДОКУМЕНТИ ИЛИ НЕИСПРАВНИ ВОЗИЛА ПЛАЈЌАЊЕ ВО КЕШ

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 zlatko

Потврден огласувач