Logo

Se prodava motor "RANGER" 150cc

Број на оглас: 980593 | Објавен на: 30.05.2017, 00:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2008

Модел: Ranger

Километри: 5000

Цена: 650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava motor "RANGER" 150cc vo odlicna sostojba so pominati 6200km, prv gazda, izvadeni fabrickite kaisi i rolni zameneti so pokvalitetni tel 077 657 652

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач